کانش مرجع مناسب
کسب مهارت و دانش

راه اندازی کسب و کار با 50 میلیون |23+ ایده پرسود

راه اندازی کسب و کار با 50 میلیون
یکی از سوالاتی که بسیاری از ما ممکن است از خودمان بپرسیم این است که سراغ چه کاری بروم و چه شغلی را برای کسب درآمد خود انتخاب کنم. امروز قرار است که در این مقاله کاربردی در مورد این موضوع مهم صحبت کنیم و ایده های مناسب و جذابی را برای راه اندازی کسب و کار با 50 میلیون تومان ذکر کنیم. پس تا آخر همراه ما باشید ...
راه اندازی کسب و کار با 50 میلیون
فهرست مقاله :

راه اندازی کسب و کار با 50 میلیون تومان

شاید از نظر بسیاری راه اندازی کسب و کار با 50 میلیون کار نشدنی ست و پنجاه میلیون تومان مقدار پولی نیست که بتوانیم با آن کسب و کار سود دهی را راه اندازی نماییم، اما نظر ما این نیست و نمونه های بسیار موفقی وجود دارد که با مبالغ کمتر از 50 میلیون تومان هم کسب و کار خود را راه اندازی نموده اند و اتفاقا هم بسیار موفق بوده و به درآمدهای بالا دست پیدا کرده اند.

راه اندازی کسب و کار با پنجاه میلیون تومان

پس اگر شما هم به دنبال پاسخ این سوال هستید که با 50 میلیون چه کار کنم با ما همراه باشید تا برویم سراغ بیان راه کارها و ایده های جذاب این موضوع.

💡 نکته مهم امتحانی !!

یکی از مواردی که هزینه راه اندازی کسب و کار شما را تا حد زیادی بالا می برد محل کسب و کار است که شما مجبور هستید مبلغ بالایی را برای رهن و اجاره آن بپردازید، پس اگر یک مغازه کوچک داشته باشید و یا کسب و کار خودتان را به سمت کسب و کار خانگی بیاورید مطمئنا تعداد انتخاب های شما برای راه اندازی کسب و کار با 50 میلیون بسیار افزایش خواهد یافت.

ایده کسب و کار با 50 میلیون

اما برویم سراغ بیان ایده های مناسب برای راه اندازی کسب و کار با سرمایه 50 میلیون، ما سعی کردیم که ایده های متفاوتی را بیان کنیم اما شما نیز با توجه به علایق، ظرفیت ها و مهارت های خود می توانید یکی از موارد را انتخاب نمایید  و پس از تحقیقات تکمیلی وارد آن شوید.

راه اندازی شرکت خدماتی نظافت

یکی از ایده های راه اندازی کسب و کار با 50 میلیون تاسیس شرکت نظافتی است، امروزه تعداد زیادی آپارتمان و مراکز دولتی و خصوصی وجود دارد که نظافت آنها به شرکت های مختلف سپرده می شود، شما می توانید با مبلغی کمتر از 50 میلیون تومان یک شرکت خدمات نظافتی ثبت کنید و با اجاره یک اتاق از یک ساختمان با یک مبلغ پایین کارتان را شروع  کنید.

تاسیس شرکت خدماتی نظافتی

در این کار بایستی مبلغی را به تبلیغات و بازاریابی اختصاص دهید تا بتوانید پروژه ها مختلف را بگیرید، برای نیروی کار هم در ابتدا می توانید از دوستان و آشنایان نزدیک استفاده کنید و به صورت پروژه ای با آن ها قرار داد ببندید تا اینکه با گذشت زمان بتوانید چند نیروی ثابت نیز استخدام نمایید.

راه اندازی آشپزخانه

همان طور که در ابتدای صحبت ها گفته شد یکی از مواردی که هزینه راه اندازی کسب و کار با 50 میلیون شما را بالا می برد موضوع اجاره و رهن بالا می باشد، شما اگر دارای فضای مناسب مانند حیاط یا پارکینگ و یا آشپزخانه بزرگ باشید میتوانید با کمترین هزینه مجوز راه اندازی کسب و کار خانگی خود را بگیرید و شروع به کسب درآمد نمایید.

مزایای زیادی را برای این نوع کسب و کارها کی توان شمرد که موارد زیر جزو مهمترین آنها می باشد:

مزایای کسب و کار های خانگی

عدم نیاز به سرمایه اولیه بالا

استفاده از نیروی خانواده

کاهش هزینه رهن و اجاره

اداره کسب و کار در محیط خانه

میزان سود هر پرس غذا چیزی نزدیک به 100 درصد است و با یک بازاریابی و تبلیغ خوب میتوانید درآمد خوبی را برای خود رقم بزنید.

تاسیس آشپزخانه یک ایده برای کسب و کار 50 میلیون تومانی

برای شروع کار خود کافیست تعدادی تراکت و پوستر پخش نمایید و به سمت شرکت های خصوصی، مدارس غیر انتفاعی، مساجد  و … بروید با یک پرزنت خوب آنها را قانع کنید که از خدمات و غذاهای شما استفاده نمایند.

در ابتدای کار سعی نمایید که با چند غذای پرطرفدار شروع کنید و به سود کم قانع باشید تا اینکه به مرور بتوانید مشتری ثابت برای خود جذب نمایید.

راه اندازی سبزی مارکت

شاید در قدیم ها کمتر خانواده ای را میتوانستید پیدا کنید که به دنبال گرفتن سبزی قرمه و آشی و درست کردن انواع ترشیجات و مرباجات نباشد اما دیگر امروزه اصلا اینطور نیست و خانم ها به دلایل مختلف مانند تحصیلات و شاغل بودن سعی میکنند که زمان خود را برای درست کردن این وسایل مصرف نکنند و به سمت خرید سبزیجات آماده رفته اند.

پس همانطور که می بینید یکی از ایده های راه اندازی کسب و کار با 50 میلیون همین سبزی مارکت است و با توجه به اینکه نیاز جدی در جامعه ایجاد شده است، در نتیجه هر نیاز جدی نیز مساوی هست با درآمد خوب، پس به همین دلیل است که در چند سال اخیر کسب و کار سبزیجات آماده قوت گرفته و ما نیز می توانیم با یک حساب و کتاب سرانگشتی و کمی مهارت وارد این حرفه شویم.

سبزی مارکت یا سبزیجات آماده

فقط کافیست که تبلیغات خوبی داشته باشید و صفحه مناسب در فضای مجازی داشته باشید که مشتری های مناسب برای محصولات خوب پیدا کنید.

اگر علاقمند به شناخت بیشتر شغل سبزی مارکت هستید از طریق لینک زیر می توانید وارد مقاله مختص این کسب و کار شده و از 0 تا 100 این شغل را مطالعه بفرمایید.

مطالعه بیشتر: راه اندازی سبزی مارکت

راه اندازی سایت

یکی دیگر از موارد راه اندازی کسب و کار با 50 میلیون راه اندازی و طراحی وبسایت است که میشود با یک هزینه بسیار پایین این مهارت را آموخت و از آن کسب درآمد کرد.

امروز طراحی یک سایت معمولی از حدود 2 میلیون تومان شروع شده و با توجه به نوع سایت و میزان مهارت شما تا بالای 50 میلیون هم میرسد.

اگر به این موضوع علاقه دارید میتوانید وارد این حرفه شده و با وقت گذازی حداقل 6 ماه به صورت آماتور وارد کسب درآمد از طراحی سایت شده و کم کم پیشرفت نمایید.

نصب دوربین مدار بسته

شاید کمترین مغازه، مرکز تجاری، مدرسه و … را بتوانید پیدا کنید که دوربین مدار بسته جهت امنیت آن مکان استفاده نشده باشد پس یکی از کارهایی که ما در رابطه راه اندازی کسب و کار با 50 میلیون می توانیم انجام دهیم نصب سیستم های حفاظتی مانند دوربین مدار بسته می باشد.

شما برای انجام این کار نیاز به مکان خاصی ندارید و می توانید به صورت پروژه ای با مغازه های سیستم های حفاظتی کار کنید و یا اینکه به صورت آزاد از طریق تبلیغات و یا آگهی در پلتفرم های ثبت آگهی مانند دیوار و شیپور پروژه بگیرید و انجام بدهید.

بهترین شغل با 50 میلیون

پس یکی از ایده های راه اندازی کسب و کار با 50 میلیون تومان نصاب دوربین مداربسته است که با یک مبلغ بسیار پایین در حد 5-6 میلیون میتوانید تجهیزات مناسب را خریداری نمایید و مشغول کار شوید.

برای آموزش این کسب و کار می توانید از مقاله شغل نصاب دوربین مداربسته سایت کانش استفاده نمایید و این شغل را با جزئیات بیاموزید.

ساخت تابلو ال ای دی

همه روزه کسب و کارهای مختلفی در گوشه و کنار شهر شروع به فعالیت می کنند و یکی از ابتدائی ترین کارهای هر صنفی تبلیغات است فرقی هم نمیکند که یک سوپرمارکت باشد یا یک داروخانه و یا …

و اولین گزینه ی هر مغازه و صنفی استفاده از تابلوهای تبلیغاتی led است که پشت شیشه های مغازه نصب می شود و با چشمک زدن آنها نظر مشتری به سمت واحد صنفی جلب می شود که قیمت مناسب تری نسبت به باقی تابلوها دارد.

ساخت تابلو led ثابت

خب پس ما میتوانیم با هزینه ای بسیار کمتر از 50 میلیون (در حد 1 میلیون) تجهیزات این شغل را بخریم و با گرفتن پروژه ها مختلف حتی در منزل هم می توان از این شغل کسب درآمد نمود.

شاید بپرسید که این شغل نیاز به مهارت دارد و ما این مهارت را بلد نیستیم نگران نباشید لینک آموزش این مهارت در زیر قرار دارد.

بیشتر بیاموزیم: آموزش ساخت تابلو ال ای دی ثابت

فروش پرندگان زینتی

یکی دیگر از ایده های کسب درآمد و راه اندازی کسب و کار با 50 میلیون پرورش و فروش پرندگان زینتی و آپارتمانی است.

اگر پرندگان مختلفی را در منزل نگهداری کرده اید و به پرندگان علاقه دارید میتوانید این کسب و کار را حتی در منزل شروع کنید.

در ابتدای کار بهتر است با پرندگانی که شرایط نگهداری آنها ساده است و مراقبت و نگهداری آسانی دارند شروع کنید مانند فنج و مرغ عشق و سپس به سمت پرندگان با سود بالاتر و قیمت بالاتر بروید مانند مرغ مینا، عروس هلندی و…

ایده برای راه اندازی کسب و کار با 50 میلیون پول

اگر علاقه مند به این شغل هستید از مقاله جامع راه اندازی پرنده فروشی استفاده نمایید و اطلاعات خود را راجع به این شغل افزایش دهید.

پرورش گل و گیاه

با توجه به ماشینی شدن زندگی ما مردم به دنبال آرامش هستند و به همین دلیل است که از گل و گیاهان در زندگی امروزه استقبال خوبی شده است و کمتر منزلی را می توانید پیدا کنید که درآن اثری از گل و گیاه طبیعی نباشد.

پرورش گل و گیاه آپارتمانی

ما میتوانیم به راحتی در کوچکترین مکان ها به پرورش گل و گیاه آپارتمانی بپردازیم و با فروش آنها کسب درآمد نماییم، مطمئنا این کار نیز مانند هر کسب و کاری نیازمند علاقه و معلومات است پس اگر قرار است وارد این حیطه شوید حتما باید گل و گیاه های مختلف را بشناسید و با شناخت هر کدام و شرایط نگهداری و پرورش آنها بتوانید به بهترین شکل در این امر موفق باشید.

بسته بندی حبوبات

اگر به دنبال راه اندازی کسب و کار با سرمایه 50 میلیون هستید یکی از پیشنهادهای ما بسته بندی حبوبات مختلف است، میتوانید حبوبات مختلف را خریداری نمایید و با پاک کردن و بسته بندی کردن آنها کسب درآمد خوبی از این کار به دست آورید.

چون سرمایه اولیه شما پایین است بهتر است که با یک یا دو نوع از حبوبات پرفروش مانند لوبیا و لپه شروع کنید و کم کم کسب و کارتان را گسترش دهید.

ایده بسته بندی حبوبات

برای به دست آوردن سود بیشتر حتما و حتما به سراغ عمده فروشان و کشاورزان هر محصول بروید تا این که حداکثر سود نصیب شما شود.

برای طراحی بسته بندی ها و نام شرکت خود حتما و حتما وقت بگذارید و سعی نمایید که کم کم خود را تبدیل به یک برند با کیفیت نمایید.

بسته بندی گیاهان دارویی

اگر همچنان به دنبال پاسخ سوال با 50 میلیون چه کنم ؟ هستید یکی دیگر از ایده های بکر برای راه اندازی کسب و کار با 50 میلیون بسته بندی گیاهان دارویی می باشد. شما بایستی یک لیست از گیاهان دارویی پر مصرف را استخراج نمایید مانند آویشن، بابونه، خاک شیر و… و از این گیاهان به صورت عمده خریداری نمایید و شروع به بسته بندی نمایید.

در هنگام خرید این گیاهان حتما به کیفیت محصولات خریداری شده توجه نمایید چرا که کیفیت حرف اول را در جذب و تثبیت مشتری دارد.

ایده کسب و کار پنجاه میلیونی با بسته بندی گیاهان دارویی

محصولاتتان را میتوانید با یک بازاریابی خوب در بین مغازه ها و فروشگاه ها پخش کنید و همچنین در یک صفحه مجازی بفروش برسانید و همچنین در مارکت پلیس هایی مانند باسلام و دیجی کالا و … بفروش برسانید.

تاسیس کافی نت

اگر دقت کرده باشید روز به روز بر ثبت نام ها و سامانه های مختلف افزوده می شود و مردم برای اکثر کارها از ثبت نام یک مدرسه ساده گرفته تا خرید خودرو و خرید و فروش سهام خود مجبور هستند از سامانه های استفاده کنند و بسیاری از مردم به دلایل مختلف از جمله آشنا نبودن با سامانه ها و … ترجیح می دهند که این کارها را برو نسپاری کنند.

پس به خاطر همین است که گاها شاهد صف های طولانی در کنار یک کافی نتی هستیم، پس یکی از ایده ها برای راه اندازی کسب و کار با 50 میلیون تومان راه اندازی کافی نت است، شاید بگویید که من تخصص این کار را ندارم اما جای نگرانی نیست.

ایده راه اندازی کافی نت

با استفاده از لینک زیر می توانید به صفحه آموزش راه اندازی کافی نت بروید و 0 تا 100 این شغل پردرآمد را از سرمایه اولیه تا میزان درآمد ماهانه و کار با سامانه های مختلف و اخذ مجوز و… را بیاموزید.

بیشتر بیاموزیم تا موفق شویم: راه اندازی کافی نت و خدمات کامپیوتری

تدریس خصوصی

یکی دیگر از کسب و کارهایی که نیاز به سرمایه اولیه بسیار پایینی دارد تدریس خصوصی است، کافی ست که به چند درس از رشته خود مسلط باشید و یا تدریس چند درس پر تقاضا مانند ریاضی و فیزیک و شیمی را بیاموزید و در مقاطع مختلف شروع به تدریس خصوصی کنید.

برای جذب مشتری میتوانید از آگهی های مختلف به صورت پوستر یا آگهی در سایت هایی مانند دیوار استفاده نمایید و یا از طریق شرکت هایی که مدرس خصوصی معرفی میکنند اقدام کنید.

تدرس خصوصی یک کسب و کار با سرمایه کم

فقط باید این را به یاد داشته باشید که تسلط و خلاقیت شماست که سبب ماندگاری شما در این شغل خواهد شدو درآمد شما را افزایش خواهد داد.

پس همانطور که می بینید ایده های راه اندازی کسب و کار با 50 میلیون زیاد است و حتی با کمتر از این مبالغ هم میتوان شغلی را برای خود دست و پا کرد.

تعمیرات موبایل

امروزه تقریبا تمام افراد جامعه حداقل یک گوشی همراه دارند و شاید بتوان گفت که تعداد گوشی موبایل در کشور ما از تعداد جمعیت کشور بیشتر است و قیمت بسیاری از گوشی ها بسیار بالاست و این موضوعات سبب آن شده است که نیاز زیادی به تعمیر موبایل در جامعه ما ایجاد شده است.

اگر  کمی از الکترونیک سررشته دارید و یا علاقه دارید میتوانید دوره مربوطه به تعمیر موبایل را ببینید و یا پیش یک فرد خبره این مهارت را بیاموزید و سپس مشغول به کار شوید.

فعالیت در حوزه تعمیرات موبایل

ناگفته نماند برای اینکه شما تبدیل به یک تعمیرکار آماتور شوید حداقل نیاز به 6 ماه کارآموزی دارید و سپس می توانید که تعمیرات موبایل را به تنهایی قبول کنید.

برای اینکه هزینه خود را پایین بیاورید میتوانید یک میز از یک مغازه موبایل فروشی را اجاره نمایید و شروع به فعالیت نمایید.

فعالیت در حوزه گرافیک

اگر کمی به هنر و گرافیک علاقه دارید می توانید در زمینه های مختلف گرافیک کار کنید، چند نرم افزار مهم مانند فتوشاپ، ایلوستریتور و… را بیاموزید و تجربه خود را در زمینه طراحی های مختلف مانند طراحی کارت ویزیت، لوگو و … بالا ببرید و نمونه کارهای قوی برای خود ایجاد نمایید.

شما می توانید با هین چند نرم افزار در شرکت های مختلف استخدام شده و شروع به فعالیت نمایید و یا به صورت فریلنسری یا دورکاری در سایت های مختلف فریلنسری مانند کارلنسر شروع به فعالیت نمایید.

فعالیت در گرافیک یک شغل با سرمایه زیر 50 میلیون

حتی میتوانید محتواهای تولید شده خود را به فروش برسانید و یا حتی پروژه ها دلاری بگیرید و با طراحی های  سفارشات مشتری کسب درآمد خوبی از این شغل داشته باشید.

فعالیت بازارهای مالی

یکی دیگر از پیشنهاد های ما در زمینه راه اندازی کسب و کار با 50 میلیون تومان سرمایه گذاری در بازارهای مالی می باشد، شاید بسیاری از افراد با شنیدن بازارهایی مالی مانند بورس، فارکس، کریپتو و …یاد  از دست رفتن سرمایه های خود بیفتند اما مطمئنا فعالیت در بازارهای مالی نیز مانند هر شغلی نیازمند مهارت می باشد.

بهترین سرمایه گذاری با 50 میلیون

پس اکیدا توصیه میشودکه بدون دانش و اطلاعات دز این بازارها وارد نشوید و حداقل 6 ماه را به آموزش اختصاص دهید تا اینکه پس از آن کم کم بتوانید به یک تحلیلگر  و معامله گر خوب تبدیل شوید.

جمع بندی: تمام هدف ما از نوشتن این مقاله این بوده است که بتوانیم چند ایده کاربردی جهت راه اندازی کسب و کار با 50 میلیون به شما معرفی نماییم و شما نیز با استفاده از شرایط خود و بسته به علایق خود میتوانید یکی از آنها را انتخاب نمایید، تحقیق نمایید و بیاموزید تا این که بتوانید کسب درآمد خوبی از این شغل ها داشته باشید.

در صورت داشتن هر گونه سوال و یا پیشنهاد ایده های شغلی آن را در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید…

تیم کانش
تیم کانش

ما در کنار شماییم تا بتوانیم با قرار دادن مطالب و آموزش های مفید، گام کوچکی جهت افزایش دانش و کسب مهارت شما بردایم...

13 پاسخ

 1. آیا شما میتوانید به من راهنمایی کنید و عمده فروش و شرکت های فروش لوازم برقی ساختمان برای راه اندازی یک مغازه الکتریکی در بندر عباس معرفی کنید . تشکر فراوان

  1. درود بر شما
   عمده فروشان این محصولات در تهران سمت چهارراه جمهوری و لاله زار هستند و تامین محصولات بیشتر بازار ایران
   از این منطقه تامین می شود.
   می توانید چند خرید اول را حضوری مراجعه نمایید و باقی مرتبه ها را به صورت تلفنی سفارشتان را تکمیل کنید.
   موفق و پیروز باشید

  2. درود بر شما
   بسته به شرایط کاری شما، استعداد و مهارت شما، میزان سرمایه شما و … هر کدام از ایده ها می تواند برای شما مناسب و پولساز باشد.
   موفق باشید

 2. سلام شب بخیر!
  در شهر مثل قم با پانصد میلیون تومان چکاری میشه انجام داد؟ کار فعلی خودم ساختمانی است . اگر لطف نموده راهنمایی فرمایید سپاسگزار میشوم

 3. سلام
  چه پیشنهادی برای راه اندازی یک کار با سرمایه 50 میلیون تومان دارید؟ (در شهری مثل اهواز) ممنون می شم راهنمایی کنید

  1. درود بر شما
   موارد بالا تماما می تواند برای تاسیس یک کسب و کار با سرمایه پنجاه میلیون مناسب باشد
   با توجه به توانایی ها و علایق می توانید از گزینه ها و ایده ها مقاله استفاده نمایید.
   موفق و سربلند باشید..

  2. سلام چ ایده ای واسه کار با مبلغ ۴۰میلیون دارید در شهر مشهد ممنون میشم راهنمایی کنید

  3. درود بر شما
   شما با این مبلغ به دنبال کارهای مونتاژی، پخش و یا کارهایی باشید که نیاز به مکان نداشته باشد که به راحتی
   بتوانید کسب و کارخودتون رو بدون مکان صنفی و یا در منزل راه اندازی نمایید، که در این مورد در مقاله پیشنهادهای جذابی داده شد که حتما مطالعه نمایید.
   موفق و پیروز باشید

 4. با سلام ببخشید این مطلب واقعا راست آیا درست
  باید چیکار کرد

  1. سلام و درود بر شما
   متوجه سوال شما نشدم در صورت امکان واضح تر مطلبتان را بیان نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *