کانش مرجع مناسب
کسب مهارت و دانش

آموزش کافی نت و خدمات کامپیوتری | 0 تا 100درآمد بالا

کسب و کار کافی نت-خدمات کامپیوتری
شاید نظر خیلی ها این باشد که دیگر عمر کسب و کار کافی نت به پایان رسیده و با وجود اینترنت پرسرعت و گوشی های هوشمند در دست مردم نمی شود روی این کار ها حساب باز کرد اما با قاطعیت جواب بنده به این گونه سوالات خیر است.دلیلش هم واضح است کافی نت هایی که در سطح شهر وجود دارند و با قدرت کار خود را ادامه داده اند و سود کلانی هم این کسب و کار عاید آنها شده است.
کسب و کار کافی نت-خدمات کامپیوتری
فهرست مقاله :
ویدئو آموزش کافی نت

آموزش کافی نت

راه اندازی کافی نت و خدمات کامپیوتری درآمد خوبی درماه برای شما به ارمغان خواهد آورد، برای اطمینان از  این صحبت نگاه کنید و ببینید در ماه چقدر طرح ها و ثبت نام های مختلف وجود دارد که بایستی با اینترنت انجام  شود و بسیاری از مردم هم ترجیح میدهند این کارهارا به دلایل مختلف آشنا نبودن با وب ، وقت نداشتن دسترسی نداشتن و … برونسپاری کنند و به یک دفتر خدمات کافی نت بسپارند.

در این چند وقت گذشته و به خصوص در کرونا چقدر ثبت نام ها زیاد شده است.

ثبت نام خودرو ، ثبت نام کتب درسی ، ثبت نام تعویض پلاک، مسکن ملی ، سهمیه سوخت ، لاستیک بورس فروش سهام و …..

که واقعا کار کافی نت ها را رونق بخشیده است و بعضا مشاهده میشه در کافی نت ها صفوف طولانی تشکیل میشه که کمترین نرخ برای یک ثبت نام معمولی مانند ثبت نام تعویض پلاک با رقمی نزدیک به 10 هزار تومان انجام میشه.

اگر بگویم که برخی از کافی نت ها در روز بالای 1 میلیون درآمد دارند اغراق نکرده ام و تعداد انها هم کم نیست.

بماند که مثلا برخی از کافی نت ها در جریان ثبت نام ماشین ها به خاطر داشتن نت قوی و آشنا شدن با ریزه کاری ثبت نام رقم های 1تا 5 میلیونی برای ثبت نام تضمینی از مشتریان میگرفتند(البته بنده این نوع انجام کار را اصلا تایید نمی کنم.)،

اما مطمئنا همه در این زمینه موفق نبوده و نیستند بایستی اصولی رو برای انجام این کار در نظر گرفت.

اما نکاتی که در مورد راه اندازی این کسب و کار جذاب و آموزش کافی نت که به شما کمک زیادی میکنه.

راه اندازی کافی نت یا خدمات کامپیوتری

مکان مناسب برای راه اندازی کافی نت و خدمات کامپیوتری

اگر شما به دنبال آموزش کافی نت هستید و قصد راه اندازی یک خدمات کامپیوتری را دارید که باید بدانید مکان صنفی شما که قراره کسب و کارت رو توش بالا بیاری خیلی خیلی خیلی مهمه. اما دنبال چه جور جایی باید باشی؟

این کسب و کار بیشتر در مناطق پایین شهر جون داره… چرا ؟

خب معلومه بیشتر افرادی که با اینترنت سرو کار ندارن و کارهای اینترنتی خودشون رو برون سپاری میکنن این مناطق هستن و گرنه اگه شما این مغازه رو تو یه شهرک بالاشهر بزنی نتیجش مثل پایین شهر نمیشه.

چرا که اونا اکثرا کارای اینترنتی که چه عرض کنم تو مسائل روز کاملا وارد هستند و ازمن و شما بیشتر سر در میارن و سری در ارزهای دیجیتال و ترید کردن دارن 😀 😀 😉 😉

اگرم مکانی که برای راه اندازی کافی نت در نظر میگیرید در نزدیکی مدرسه یا دانشگاه یا ادارات پر تردد مثل مالیات، شهرداری و … باشد میتواند باعث افزایش درآمد شما شود، چرا که این قشر از جامعه برای انجام کارهای روزمره زیاد به این محل ها سر میزنند.

از لحاظ متراژی هم برای شروع میتونی یه مغازه از 8 متر تا 25 متر رو برای کارت در نظر بگیری که پاخور و ظاهر مناسبی داشته باشه.

لوازم و تجهیزات مورد نیاز برای راه اندازی خدمات کامپیوتری

راه اندازی کافی هم مانند هر کسب و کار دیگری نیاز به تجهیزاتی دارد که بدون آنها انجام کارها غیر ممکن یا سخت خواهد شد.  دراینجا برای آموزش کافی نت و یادگیری مهارت های لازم 5 مورد از مهمترین لوازم را برای شما در زیر لیست کرده ام.

لوازم و تجهیزات مورد نیاز برای خدمات کامپیوتری و کافی نت

1-کامپیوتر یا لپ تاپ مناسب

لازم نیست که حتما 10 تا سیستم برای راه اندازی کافی نت بخری و شبکه کنی و کلی داستان دیگه…

یه سیستم خوب که خودت داشته باشی کافیه، اگه تونستی یکی دو تا سیستم معمولی کارکرده هم برا مغازه بگیری که خوبه.

اما دیگه کافی نت ها مثل قدیم نیست چون کسی که بلده با سیستم کار کنه؛ یا سیستم داره و یا حداقل موبایل داره و میتونه کاراشو رو انجام بده پس نیازی نیست که بیاد و تو کافی نت ما بشینه.

پس امروزه کسایی که میرن کافی یا نمیتونن کارهایی اینترنتی خودشون رو انجام بدن و یا اینکه حوصلشو نداره پس تو باید تو این کارا حرفه ای باشی.

2- اینترنت پر سرعت

یکی از مهمترین وسایل برای راه اندازی کافی نت یا خدمات کامیپوتری یک ADSL خوب و اینترنت پرسرعت هستش؛ چرا که هم خودت دائما به اینترنت نیاز داری و هم برخی از مشتری ها به خاطر بالا بودن سرعت اینترنت کافی نت ها به این مراکز مراجعه می کنند مثلا در هنگام انتخاب واحد دانشگاهی مسئله سرعت بسیار مهم میشه.

3- میز و صندلی

اگر در بدو آموزش کافی نت و راه اندازی خدمات کامپیوتری هستید به دنبال چند عدد صندلی و میز شیک ومناسب برای خودت و مشتری ها باش تا هم خودت موقع کار کردن احساس راحتی کنی و هم مشتری ها در هنگام انتظار سختی نکشن.

حتما هم نیاز نیست زیاد هزینه کنی میتونی به صورت کارکرده از دیوار تهیه کنی که هزینت رو خیلی پایین بیاره.

4- وسایل سرمایشی و گرمایشی در کافی نت

تو زمان خاصش باید به فکر زمستان و تابستان هم باشی و تجهیزات مناسب سرمایشی و گرمایشی مثل کولر و بخاری و .. رو برای مغازه در نظر بگیری تا هم خودت اذیت نشی و هم مشتری هات احساس بهتری داشته باشن.

5- اسکنر و پرینتر

داشتن پرینتر و اسکنر در راه اندازی کافی نت بسیار برای شما مناسب خواهد بود، چرا که هم خروجی کار را میتوانید برای مشتری پرینت بگیرید و هم این که مشتری هایی که برای انجام کارهای مربوطه مراجعه میکنند که به راحتی آنها را پذیرا خواهید بود، پس اگر بفکر آموزش کافی نت هستید باید یاد بگیرید که با اسکنر و پرینتر هم کار کنید که خیلی راحته!! بعدا خودم بهت یاد میدم.

توصیه ویژه : مطالعه مقاله راه اندازی پلاسکو فروشی

مهارت های لازم برای کار در کافی نت

راه اندازی خدمات کامپیوتری و آموزش کافینت مانند هر شغل دیگری نیاز به مهارت هایی دارد، برای آموزش مهارت های لازم برای کار در کافی نت شما نیاز به کارآموزی خاصی ندارید بلکه باید آشنایی اجمالی با آفیس آن هم بیشتر  word و مهارت تایپ کردن(که همه ی ما به صورت مبتدی بلدیم) و همچنین وبگردی و کار با سایت های اینترنتی مختلف داشته باشید.

در ادامه برای آموزش کافی نت به شما راه حل جامعی رو ارائه خواهیم کرد، پس با ما همراه باشید.

مهارت های لازم برای کار در کافی نت و خدمات کامپیوتری

و لازمه تسلط به آموزش سایت های کافی نت هم سرک کشیدن به سایت های ثبت نامی مختلف مانند:سنجش، نظام وظیفه، ثبت نام کتب درسی، فیش حقوقی و… می باشد، چند تا از این سایت ها رو به همراه برخی از کاربرداشون رو برات پایین لیست کردم.

در این سایت کارهایی از قبیل موارد زیر انجام می شود، پس این سایت در کافی نت از ارزش بالایی برخوردار بوده و عده ای از مردم هم برای انجام این کارها به شما مراجعه خواهند کرد، پس وارد این سایت شده  و قسمت های مختلف آنرا مرور کنید.

 1. ثبت نام کنکور کاردانی، کارشناسی، ارشد، دکتری
 2. اعلام نتایج کنکورهای مختلف
 3. ثبت نام آزمون های استخدامی
 4. ثبت نام استعدادهای درخشان و… انجام میپذیرد.

برای ثبت نام محصولات سایپا یا استعلام وضعیت قرعه کشی و یا سایر خدمات سایپا شما با این سایت مشغول خواهید شد.

برای انجام کارهایی مربوط به ایران خودرو، یک کافی نت بایستی با قسمت های مختلف این سایت مانند ثبت نام، استعلام و … آشنا باشد.

 • سایت دریافت فیش حقوقی

اگر به دنبال آموزش کافی نت هستید باید این موضوع را بدانید که در ابتدای کار مطمئنا افراد زیادی برای گرفتن فیش حقوقی نزد شما می آیند که هر ارگان نیز سامانه خاص خود را دارد و به راحتی میتوان فیش حقوقی را به صورت آنلاین مشاهده نمود و برای مشتری ها نیز پرینت گرفت.

مثلا سامانه فیش حقوقی کارمندان آموزش و پرورش می باشد.(fish.medu.ir)

آموزش کافی نت و نحوه گرفتن فیش حقوقی

📌 برای انجام سایر امور هم میتوانید در گوگل به فارسی سرچ کرده و سامانه مورد نظر را بیابید، مثلا برای ثبت نام کتب درسی کافی همین جمله را در گوگل سرچ کنید تا سامانه مورد نظر را پیدا کنید.(این یک نکته بسیار مهم و ساده در بحث آموزش کافی نت هست.)

نکته: اخبار رو خوب پیگیری کنید. تو باید زودتر از همه بدونی که مثلا تعویض پلاک الان ثبت نامی شده و تبلیغش رو جلو مغازت بزنی وگرنه که مشتری رو از دست دادی، خودت به سامانه ای پلیس سر بزن و قبل از مراجعه مشتری ببین که شرایط ثبت نام و نوبت دهیش چطوره

اگه قرار باشه مشتری بیاد بهت بگه برام ثبت نام کن و تو هنوز بی خبر باشی یعنی عقبی و اصلا نمیدونی چی میگه و نمیدونی که برای انجام کارش باید چه سایتی بری و چه مدارکی میخواد و…

توجه: اگر فکر میکنی این چیزا که گفتم برات یه کمی گنگه و مهارت های لازم برای کار در کافی نت رو نداری نگران نباش چرا که یک پیشنهاد عالی برات دارم !!

برای دستیابی به اطلاعات بیشتر پیشنهاد ما استفاده از دوره تربیت مدیر کافی نت است که از با زدن روی تصویر زیر میتونید اطلاعات بیشتری در این مورد کسب کنید.

تربیت مدیر کافی نت

گرفتن مجوز راه اندازی کافی نت

برای گرفتن مجوز راه اندازی کافی نت و خدمات کامیپوتری طی کردن چند قدم زیر حتما و حتما ضروریه.

مجوز راه اندازی کافی نت یا خدمات اینترنتی

مدارک لازم برای شغل کافی نت موارد زیر هست:

برای گرفتن مجوز کافی نت در سالهای قبل بایستی موارد زیر رو طی می کردید:

 1. مراجعه به صنف یا اتحادیه خدمات رایانه ای استان
 2. مدارکی هویتی (کارت ملی و شناسنامه اصل و کپی از تمام صفحات)
 3. 6 قطعه عکس سه در چهار
 4. اصل و کپی مدرک تحصیلی برای کافینت (حداقل مدرک تحصیلی برای کافی نت دیپلم است)
 5. واریز هزینه ورودی و حق عضویت اتحادیه
 6. تکمیل فرم عضویت

اما الان کار خیلی ساده شده و به راحتی هر چه تمام تر اگر  سن شما بیش تر از 18 سال باشه و پایان خدمت و یا گواهی معافیت تحصیلی داشته باشی میتونی برای دریافت مجوز اقدام کنی، این هم از یک مرحله دیگه از آموزش کافی نت که کار رو برای شما خیلی ساده کرده.

نکته: باتوجه به قوانین جدید صدور جواز کسب بسیار راحت شده و به صورت آنلاین از طریق سامانه مجوزها طی یک هفته صادر می شود و مدارکی هم که سامانه از شما درخواست میکند 2 مورد است:

 1. اسکن اجاره نامه یا سند ملک
 2. گواهی شرکت در دوره تجارت اصناف و تمام(این دوره در تمام استانها در محل اصناف برگزار میشود و حدودا یکی دو روز از شما زمان میبرد.)

به همین راحتی !! هزینه دریافت مجوز کافی نت هم چیزی بین 2 تا 3 میلیون برای شما تمام خواهد شد.

بیشتر بخوانیم!! راه اندازی پرده فروشی | رازهای میلیونی شغل پرده سرا

راه اندازی کافی نت آنلاین

چند وقتی ست که این سوال مطرح می شود که برای آموزش کافینت راه اندازی خدمات کامپیوتری آنلاین چه کنیم و آیا این کار درست است و می ارزد که هزینه کنیم؟

راه اندازی کافی نت آنلاین

جواب سوال اول:

برای راه اندازی کافی نت به صورت آنلاین شما نیامند به یک سایت اینترنتی هستید، برای این کار میتوانید خودتان سایت طراحی نمایید.

 برای طراحی چنین سایتی اگر خودتان بخواهید آموزش ببینید و طراحی کنید حداقل 2-3ماه زمان نیازدارد  و اگر برون سپاری کنید حداقل مبلغی که از شما دریافت میکنند 3 میلیون است که بسته به نوع سایت شما بالا و پایین میرود.

در سایتی که طراحی شده است خدماتی که دارید را ذکر کنید: مثلا تبت نام کنکور، خودرو، سجام و… و مشتری های شمابایستیاز طریق سایت با شما ارتباط بگیرند.

جواب سوال دوم:

اگر من بخواهم این کسب و کار را راه کنم به هیچ وجه سمت آن نمیروم به چند دلیل مهم که 4 تا از مهمترین آنها را در پایین لیست کرده ام.

 1. کسی که وارد سایت من می شود و اطلاعاتش را بارگذاری می کند پس به خوبی کار کردن در فضای وب را بلد است و می تواند کارهایش را خودش انجام دهد؛ پس نیاز به من ندارد.
 2. در بسیاری از ثبت نام ها اطلاعات حساس مانند آپلود تصاویر شناسنامه و کارت ملی و … نیاز است که بسیاری اطمینان نمی کنند که چنین اطلاعاتی را به ما بسپارند
 3. در صورت هر گوه سوء استفاده از اطلاعات افرادی که با سایت ما ارتباط داشته اند ما باید پاسخگو باشیم چرا که اطلاعات حساس افراد در اختیار ماست.
 4. امنیت سایت ما باید در حدی باشد که خیالمان بابت اطلاعات هویتی افراد راحت باشد و در صورت هک وب سایت و سرقت اطلاعات، مدیر وبسایت یکی از افراد پاسخگو خواهد بود.

اما اگر همچنان به آموزش کافینت و تاسیس سایت خدمات کامپیوتری آنلاین شک دارید میتوانید با افرادی که این مسیر را رفته اند صحبت نمایید شاید نظر آنها متفاوت با نظر بنده باشد.

ایده برای خدمات اینترنتی و کامپیوتری 

برای موفقیت در هر کسب و کار داشتن خلاقیت و ایده های جانبی در کار امری ضروری ست و ضامن موفیت شماست کسب و کار خدمات اینترنتی کامپیوتری و هم از این قاعده مستثنی نبوده و ایده های زیادی را در این کسب و کار میتوان به کار گرفت که یکی دیگر از مراحل آموزش کافی نت می باشد که موارد زیر چند مورد از مهمترین آنها می باشد.

 1- پشت مغازت کارهایی رو که میتونی انجام بدی رو با یه گرافیک خوشگل بزن. مثلا: ثبت نام یارانه، فروش سهام عدالت ، ثبت نام ماشین و لاستیک و مسکن ملی احراز هویت، انجام تحقیق اینترنتی ، نصب ویندوز.

 2- اگه مغازت جا داشت میتونی کنارش لوازم التحریر هم بیاری که سود خوبه داره، یه مقدار مداد، پاک کن، تراش، خودکار،برگه آچار سفید و رنگی و پوشه و … حتما و حتما تو مغازه شما فروش خواهد رفت.(البته ممکنه اتحادیه استان شما به این مورد گیر بده)

3- یه نام مناسب برای مغازت انتخاب کن و سعی کن که تبدیل بشی به برند محل که هر کسی کار کافی نت داشت سراغ خودت بیاد؛ اگرم تو انتخاب نام مشکل داشتی مقاله انتخاب نام و برند کسب و کار خیلی کمکت میکنه.

4-حتما دستگاه کپی و پرینتر هم تونستی تو دم و دستگاهت باشه مطمئن باش که برای انجام این کارها سراغت میان و وقتی هم کار مشتری رو انجام دادی در بیشتر موارد نیاز هست که از خروجی کار پرینت بگیری که داشته باشه.(پس از اوجب واجباته)

ایده های شغل خدمات کامیوتری یا کافی نت

5- یکی دیگه از موارد آموزش کافی نت تایپ و ترجمه هست، میتونی کارهای تایپ و ترجمه متون بگیری(در صورت تسلط) تا مواقعی که مشتری نداری مشغول باشی و از زمانت به درستی استفاده کنی و کسب درآمد کنی

6- از پوسترهای زیبا متناسب با تکنولوژی و کامپیوتر تو مغازه خدمات اینترنتی خودت استفاده کن.

7-فضای مجازی رو جدی بگیر و برای خودت کانال و پیج داشته باش و آدرسش رو جلوی دید مشتری بزن و خبرهای مهم که مربوط به کافی نت و کسب و کارت میشه رو اونجا قرار بده.

8- کاری کن که مشتری هات احساس راحتی کنند مثلا موزیک ملایم با صدای خیلی کم تو مغازت پخش باشه و با مشتری ها برخورد مناسب و گشاده رویی داشته باش.

برای انجام کارهای فوق مطمئن شوید که اتحادیه مخالفت نخواهد کرد و برای شما جریمه ای در پی نخواهد داشت، اما به شخصه بسیار از موارد بالا را در کافی نت های شهر ها و محل های مختلف دیده ام که خروجی مناسبی را در پی داشته است.

یادگیری مهارت پردرآمد و جذاب: آموزش ساخت تابلو نئون فلسکی

میزان درآمد کافی نت در ماه

میزان درآمد کافی نت به شرایط مختلفی بستگی دارد که با توجه به میزان خلاقیت و تلاش فرد و رعایت مطالب فوق میتواند کم و زیاد  شود مثلا یک کافی نت در یک محله شلوغ که رقیب خاصی هم ندارد ممکن است درآمد های بسیار بالا در روز را تجربه نماید.

اما به طور خلاصه می توان گفت که میزان درآمد کافی نت حدودا از 3میلیون تومان در ماه شروع شده و به بالای 10 میلیون در ماه هم به راحتی میرسد.

درآمد کافی نت در ماه

معایب و مزایای شغل کافی نت

مطمئنا تا به الان در حین مقاله آموزش کافی نت با بسیاری از مزایا و معایب شغل خدمات اینترنتی و کامپیوتری آشنا شده اید و فهمیده اید که آیا این کار مناسب حال شما می باشد یا نه!!

اما برای اینکه بصورت خلاصه در این مورد صحبت کرده باشیم کافی ست به جدول زیر نیم نگاهی بیندازید.

مزایا

معایب

سود متوسط

کار زیاد با کامپیوتر

نقد بودن

دقت بالا برای ثبت نام ها

مشتری خوب

خستگی چشم و گردن

سرمایه راه اندازی پایین

بروز بودن و آگاهی از اخبار

اگر فکر می کنید که تاسیس یک دفتر کافی نت می تواند یک کسب و کار مناسب برای شما باشد اما همچنان نسبت به جزئیات این شغل و نحوه ورود به آن اطلاعی ندارید پیشنهاد ما استفاده از دوره تربیت مدیر کافی نت است که از 0 تا 100 این شغل را به شما به ساده ترین شکل آموزش می دهد. تربیت مدیر کافی نت

جمع بندی: برای آموزش کافی نت و راه اندازی خدمات اینترنتی باید به موارد مهمی چون انتخاب مکان مناسب، مهارت های لازم و ایده های بکر و خوب توجه نماییم تجهیزات مناسبی تهیه کنیم و در ابتدای کار ریخت و پاش نکنیم تا به درآمد خوبی درماه برسیم. اگه سوال یا نظری در مورد شغل کافینت داشتی با ما در میون بذار…

دانلود فایل pdf آموزش کافینت

تیم کانش
تیم کانش

ما در کنار شماییم تا بتوانیم با قرار دادن مطالب و آموزش های مفید، گام کوچکی جهت افزایش دانش و کسب مهارت شما بردایم...

232 پاسخ

 1. درود فراوان
  بنده مدتی بود مشغول کار کافینت بودم
  براستی که فایلهای آموزشیتون بسیار کمک کننده بود در امر رائه خدمات کافینت برای بنده
  در صورت امکان فایلهای آموزشی قوانین اداره کار و تامین اجتماعی رو هم لطف کنید
  ممنون میشم

 2. سلام خسته نباشید
  من به دنبال آموزش کافی نت و گرفتن مجوز یک کافی نتی هستم آیا با دیپلم ایرادی گرفته نمیشه و دیپلمم هم فنی هست
  ممنون از پاسخگویی شما

 3. با سلام و وقت بخیر
  بنده درخواست جوار کافی نت کردم قرار امتحان از ماده های مالیاتی و قوانین آن امتحان بگیرند. خواستم در این خصوص راهنمایی بفرمایید. موارد امتحان را نمی دانم

  1. سلام وقت شماهم بخیر
   خیر چنین چیزی وجود ندارد و در حال حاضر مجوز این کسب و کار از طریق سامانه مجوزها و بدون هیچ گونه امتحانی اعطا میشود
   و اتحادیه استان شما در این خصوص مرتکب تخلف شده است برای پیگیری بهتر این مورد را از طریق سامانه مجوزها اطلاع دهید تا پیگیری نمایند.
   اما اگر منظور شما امتحان اصناف می باشد که درسته و باید شما دوره اصناف رو بگذرونید حدودا 2 تا نصف روز میشه و در پایان از موارد تدریس شده امتحان میگیرند
   که بسیار ساده بوده و در پایان به شما گواهی احکام تجارت داده خواهد شد که جهت اخد جواز نیاز است.
   موفق و سربلند باشید

 4. سلام
  با تشکر از توضیحات خوب و جوابگویی با صبر و حوصله شما
  مبخواستم ببینم من بدون مجوز میتونم در قسمتی از مغازه لوازم التحریر پدرم کار کافی نت انجام بدم و یه قسمتی از مغازه را به این کار اختصاص بدم؟

  1. سلام و وقت بحیر
   از لحاظ قانونی بایستی شما مجوز دریافت نمایید و روند دریافت پروانه کسب هم خیلی سهل و ساده شده است
   اما اگر به هر دلیل این کار رو انجام نمی دهید میتونید کسب و کار کافی نت را در کنار کسب و کار پدرتون شروع نمایید اما
   ممکن است پس از مدتی اتحادیه مراجعه نماید و از شما جواز درخواست کند که در این صورت حتما باید برای این موضوع اقدام نمایید.
   موفق و پیروز باشید

 5. سلام
  در زمان ثبت نام در سایت هایی که نیاز به پرداخت درون سایت هست ، مثلا خرید کارت سازمان سنجش یا دریافت کد رهگیری ، باید پرداخت هارو جداگونه با کارت مشتری پرداخت کنیم ؟ یا خودمون حساب کنیم بعدا بکشیم رو مبلغ مشتری ؟

  1. سلام بر شما
   هر دو روش در کافینت صورت میگیرد اگر مشتری رمز پویا داره با کارت مشتری پرداخت شه خیلی بهتره
   اگر نداره میتونید با کارت بانکی خود پرداخت کنید و هزینه رو از مشتری بگیرید میتونید میزان کارمزد رو هم از مشتری بگیرید
   برای مبالغ بالا این کار توصیه نمیشود
   موفق باشید

  1. سلام
   برای مغازه ۱۲ متری ، میشه مجوز خدمات اینترنتی گرفت ؟
   و اینکه یه گواهی آموزشی میخوان ، همون مدرک icdl فنی حرفه ای قبوله ؟

  2. سلام بله قبوله و مشکل نداره
   گواهی آموزشی مربوط به اصناف هست که در هر هفته چند روز در تمام استان ها برگزار میشه
   بعضی استان ها هم غیر حضوری برگزار میکنن شما باید در این دوره شرکت کنید و گواهی دوره رو اخذ کنید
   فقط همین گواهی رو میخواد وبس
   موفقو سربلند باشید

  3. سلام
   نرخ نامه واقعی که توی کافی نت ها نصب شده با چیزی که تو سایت اتحادیه هست فرق داره
   مثلا تو کافی نت زده هزینه پرینت 4000 تومن ولی تو سایت اتحادیه برای سال 1402 نرخ پرینت رو زده 500 تومن !!
   این نرخنامه با قیمت های واقعی و بروز رو از کجا میشه تهیه کرد ؟؟

   مورد بعد من میخوام مغازه رو راه اندازی کنم ، دو ماه کار کنم بعد برای مجوز اقدام کنم ، مشکلی پیش نمیاد ؟

  4. سلام و درود بر شما
   نرخ نامه اصلی رو کافینت باید از اتحادیه بگیرید در حال حاضر پرینت تک رو قیمتی بین 3000 تا 4000 در استانهای مختلف دارد
   و همکاران هم این نرخنامه رو باید در معرض دید عموم نصب کنند موردی که شما میفرمایید احتمالا نرخنامه برای حدود 5 سال پیش است
   و در سایت بروز نشده است.
   اقدام اصلی هم همین است ابتدا شما باید کسب و کار رو راه اندازی کنید و محل صنفی رو تدارک ببینید و بعد برای مجوز اقدام کنید
   سعی کنید بین راه اندازی و دریافت مجوز فاصله زیاد نیفته

 6. سلام آقای کرمی خسته نباشید خواستم ببینم میتونم همزمان مجوز کافی نت و کلوپ فیلم به اسم خودم بگیرم یا غیر ممکنه یعنی تو تا کار رو توی یه مغازه انجام بدم خواهش راهنمایی کنین ممنون🙏

  1. سلام و درود
   شما میتونید به اتحادیه محصولات فرهنگی مراجعه کنید و پس از اطمینان از شرایط در سایت مجوزها درخواستتان را ثبت کنید.
   موفق وپیروز باشید

 7. سلام من ۱۸ سالمه میتونم برای ثبت درخواست مدرک کافی نت اقدام کنم و کافی نت بزنم؟ و حتما مدرک کافی نت برای کافی نت زدن نیازه؟

  1. سلام و درود
   مشکلی بابت سن ندارید و به افراد بالای 18 سال مجوز اعطا می شود، تنها مدرک مورد نیاز گواهی احکام تجارت هست و شما برای آموزش کافی نت به صورت خاص نیاز به مدرکی ندارید
   موفق و پیروز باشید.

 8. سلام من قبلا داخل شهرکی با جمعیت ۴۰۰ نفر کافینت داشتم مجوزشم دارم هنوز ماهانه تو سال نودونه بین ۷تا۹میلیون تومان داشتم اما چون زمینهاش مجوز نداشت مجبور شدم کانکس بخرم گه متاسفانه طوفان بادوباران گرفت وهمه سرمایمو خراب کرد الان میخوام تو شهرستان فعالیت کنم ایا مجوز رو میتونم به شهرستان انتقال بدم یا مجوز جداگانه بگیرم

  1. سلام
   وقت شما به خیر
   در بخش توضیحات جنابعالی در مورد سامانه سخا ، متفاوت از خود سایت می باشد
   ممنون میشم راهنمایی بفرمایید؟

  2. سلام وقت شماهم بخیر
   در چه خصوصی از سامانه سخا سوال داشتید دقیقا مطرح بفرمایید تا راهنمایی کنم
   اگر هم از هنرجویان دوره تربیت مدیر کافی نت هستید با ایتا یا تلگرام پشتیبان (09056536448)مطرح کنید تا اینکه بتونند بهتر کمکتون بکنند.
   موفق باشید

 9. سلام. کافی نت رو راه اندازی کردیم. بنظرتون با مشتری هایی ک میان میگن جای دیگه اینقدر هست و چرا شما زیاد هست(نرخ کپی ما طبق عرف کپی با قیمت کمتر از اتحادیه و با توجه به قیمت مغازه های اطراف هست) چجور باید برخورد کرد؟
  خیلی این مورد داره فشار روانی ایجاد میکنه.

  1. سلام و درود
   بله متاسفانه بسیاریس از همکاران خیلی پایین تر از نرخ اتحادیه کار میکنند که اشتباه است
   حتما نرخنامه رو در مغازه نصب کنید و سعی کنید تخفیف جزئی به مشتری بدید و اعلام کنید که کمتر از نرخ خدمات میدهید.
   موفق باشید

  1. سلام بر شما
   طبق قوانین جدید حداقل سن برای راه اندازی کافی نت 18 سال می باشد
   موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبان ایتا